top of page

תקנון האתר

כללי:

תקנון זה בא להסדיר את היחסים בין האתר לבין הגולשים באתר, בין אם הם אדם פרטי, חברה, תאגיד או כל גוף שהוא (להלן: "הגולש").

אתר זה הוקם על-ידי איי אם איי דיזיין סטודיו בכתובת www.iamadesignstudio.com (להלן: "האתר")

האתר בבעלות חברת איי אם איי ח.פ. 039237763 (להלן: "החברה") ומנוהל על-ידה. באתר זה נמכר יומן שזכויותיו שמורות ואין לעשות כל שימוש במוצר לרבות בעיצובו, קבצים גרפיים וכל חומר אחר הכלול בו.

כתובת החברה: עוזיאל 136, רמת גן. טלפון: 054-4430590

האמור בתקנון זה ובאתר כולו מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר או נקבה הוא מטעמי נוחות בלבד.

כל המבצע ו/או המעוניין לבצע פעולה באתר (להלן: "הגולש") מצהיר ומתחייב כי קרא את תקנון האתר, הוא מודע לכל האמור בו, ומסכים להוראותיו, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה, במישרין ו/או בעקיפין, כנגד בעלת האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם. פעולה באתר, משמעה – כל פעולת רכישת מוצר המוצע באתר ו/או הרשמה למועדון הלקוחות ו/או לקבל מידע באמצעות האתר.

תנאי השימוש באתר – רכישת מוצרים וקבלת מידע:

רשאי לקנות באתר כל אדם מעל גיל 18 שנים או תאגיד רשום בישראל, אשר ברשותו כרטיס אשראי תקף אשר ניתן לסליקה על-ידי אחת מחברות כרטיסי האשראי הפועלות בישראל כדין. כרטיס דיינרס אינו מתקבל.

בעת ביצוע הרכישה באתר יידרש הרוכש למסור פרטים אישיים כגון פרטי אשראי, שם, כתובת ועוד. הגשת פרטים אישיים כוזבים הנה עבירה פלילית, וכנגד מגישי פרטים כוזבים ינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר ו/או  לבעליו ו/או למי מטעמו.

במקרה של הקלדה שגויה של פרטים (לרבות הפרטים האישיים של הרוכש), שמורה לחברה ו/או מי מטעמה הזכות לפסול את ההצעה.

 פרטי כרטיס האשראי ומספר תעודת הזהות אינם נשמרים במאגר הנתונים של האתר.

 הפעולות המתבצעות באתר יהיו אך ורק למטרת קבלת מידע ו/או הזמנת מוצרים. אין לעשות שימוש באתר לכל מטרה אחרת.

הזמנתו של הרוכש לקבלת מוצרים תתקבל בתנאי שנתמלאו כל התנאים הבאים: (1) ניתן אישור לביצוע העסקה מחברת האשראי של הרוכש ו/או התשלום הוסדר בדרך אחרת לשביעות רצון החברה; (2) המוצרים המבוקשים נמצאים במלאי; (3) הרוכש הינו בעל תא דואר אלקטרוני אישי ברשת האינטרנט, למעט אם העסקה נעשית באמצעות הטלפון.

החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק, בכל עת וללא משלוח הודעה מראש, את ייצורו של פריט כלשהו ו/או את הצעתו לרכישה ו/או שיווקו ו/או מתן שירות כלשהו על ידה והנך מוותר על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בקשר לכך.

מחירים, משלוחים ואספקה:

באתר מוצגות תמונות שונות של פריטי הממכר. התמונות נועדו להמחשה בלבד. יובהר כי ייתכנו הבדלים בצבעים או שינויים אחרים בין מראה המוצר בתמונה המופיעה באתר לבין המוצר במציאות. ליד כל פריט מוצג מחירו בשקלים כולל מע"מ כחוק. משתמש באתר יכול להוסיפו לעגלת הקניות, לאחר שבדק את צבעיו, גודלו ומחירו. ניתן לשנות כמויות, להוסיף ולגרוע פריטים מסל הקניות בכל עת, בסיום ההזמנה יש לאשר את ההזמנה בקופה.

המשלוחים מבוצעים ע"י חברת HFD\EPOST.

משלוח עד פתח הדלת יסופק באמצעות חברת המשלוחים HFD תוך 2-10 ימי עסקים. עלות המשלוח 35 ₪. 

משלוח לנקודת איסוף באמצעות EPOST- ההזמנה תגיע אל נקודת השירות (לוקר או חנות) במיקום הקרוב ביותר לכתובת שהוזנה, תוך 10-2 ימי עסקים מרגע אישור ההזמנה. עלות משלוח - 25 ₪.

עם הגעת החבילה אל נקודת השירות (לוקר או חנות), תקבל הודעת SMS למספר הנייד שהוזן בעת ההזמנה המכילה קוד אישי.

את הקוד האישי יש למסור לנציג בחנות, או לחלופין להקליד אותו המסך הלוקר, ודלת התא תפתח באופן אוטומטי.

מרגע קבלת ההודעה החבילה תשמר עבורכם בלוקר למשך 48 שעות בלבד! ובחנות למשך 7 ימים.

במידה וההזמנה לא תיאסף תוך הזמן הדרוש מהלוקר או מהחנות מכל סיבה שהיא, היא תוחזר אל החברה ותשלח בשנית. במקרים כאלו הלקוח יחויב בעלות החזרה ומשלוח מחודש ע"ס 35 ₪.  

יש להקפיד ולוודא שמספר הנייד שהוזן בעת הרישום לאתר ו/או הזמנת מוצרים הינו מספר תקין וזמין. במידה ומספר הנייד שהוקלד במעמד הרישום או/ו הזמנה לא תקין / לא זמין / לא נכון - המצב יגרום לעיכוב קבלת ההודעה ובכך יחויב הלקוח בעלות החזרה ומשלוח מחודש ע"ס 35 ₪.   

המשלוח יבוצע עד שמונה ימי עסקים ממועד אישור ההזמנה ע"י חברת כרטיס האשראי. יחד עם זאת, החברה תעשה את מירב המאמצים על מנת להקדים את זמן האספקה.

אספקת המוצרים תיעשה באמצעות חברת HFD, ותהיה בהתאם לתנאי וטיב האספקה הנהוגים בחברה. במידה והאספקה מתעכבת או אינה מתאפשרת, מכל סיבה שהיא (מצב בטחוני, מזג אויר, שביתה וכד'), החברה תמצא פתרון חלופי המקובל על שני הצדדים. החברה תקבל את ההחלטה הסופית בנוגע לביטולו של כל משלוח.

במידה והזמנתך לא התקבלה בתוך המועדים המפורטים לעיל, הנך מתבקש ליצור קשר עם מחלקת שירות הלקוחות שלנו, בטלפון 054-4430590, או בדואר אלקטרוני שכתובתו: journey.over.year@gmail.com

במידה ויבחר הגולש באפשרות איסוף עצמי של הפריט מכתובת החברה, לא יחויב הגולש בדמי משלוח, באחריותו לתאם את איסוף המוצרים עם החברה החל מיום אחד לאחר אישור ההזמנה על-ידי חברת האשראי. לא ניתן לבחור באפשרות איסוף עצמי במידה וההזמנה בוצעה והפריט כבר נשלח. 

מדיניות החלפת מוצרים וביטול הזמנות:

החברה שואפת לייצר את מוצריה באיכות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר, יחד עם זאת יתכנו מקרים בהם יתגלה ליקוי או פגם כלשהו. במידה והמוצר הגיע פגום ו/או לא תואם להזמנתכם, אנא צרו קשר במידי בטלפון או בדואר האלקטרוני ומקסימום תוך 14 יום מרגע קבלת המוצר.

כנגד החלפה יינתן זיכוי בלבד לשימוש באתר, ללא הגבלת זמן למימושו.
החלפה של מוצר פגום תתאפשר עד 14 יום ממועד קבלת המוצר. לא תתאפשר החלפה כאשר נעשה שימוש בלתי הולם במוצר, או כאשר מדובר בבלאי סביר עקב שימוש רגיל במוצר.

יובהר כי החלפת המוצרים תתאפשר אך ורק במידה ולא בוצע בהם כל שימוש, המוצרים נשמרו באריזתם המקורית וללא פגם ו/או בלאי בהם, המוצרים נרכשו מאתר החברה ובצירוף החשבונית המקורית.

האחריות להחזרת המוצרים בשלמותם ובאופן תקין, וכן עלות המשלוח אל כתובת החברה חלה על הלקוח המזמין. כרטיס האשראי אשר חויב בעסקה, יזוכה במחיר המוצר המוחזר. לא יזוכו דמי המשלוח אשר שולמו.

ביטול הזמנה שנעשתה באתר תתאפשר כל עוד לא נשלחו המוצרים על-ידי החברה או מי מטעמה אל הכתובת שנמסרה. לאחר שליחת המוצרים לא ניתן לבטל את ההזמנה. ביטול הזמנה יתבצע ע"י הודעת דואר אלקטרוני לכתובת: journey.over.year@gmail.com ובליווי הודעת SMS לשירות הלקוחות.   

אנו פועלים בהתאם לחוק הגנת הצרכן וחוק המכר בישראל.

פרטי הרוכש ואבטחת האתר:

בעת ביצוע הזמנה לרכישת מוצרים באמצעות האתר, יידרש הרוכש להזין במערכת פרטים אישיים, פרטי ההזמנה, פרטי כרטיס האשראי וכו' (להלן – "הפרטים"). בעלי האתר ו/או מי מפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים לטעות הנעשית על ידי הרוכש בעת הקלדת הפרטים. כמו כן, הנ"ל לא יהיו אחראים במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי למקרה שבו פרטי הרכישה לא ייקלטו במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ביצוע פעולות באתר.

פרטי הפעולה באתר, לרבות פרטי ההצעה ופרטי הרוכש, אך למעט פרטי כרטיס האשראי, יועברו באמצעות פרוטוקול אבטחה מוצפן (SSL) המקובל בסחר אלקטרוני, לשרת עליו מתנהל האתר. פרטים אלו לא יועברו על ידי החברה ומפעילי האתר לגורמים חיצוניים, למעט כדרוש על מנת להשלים את פעולות הרכישה שבוצעה על ידי הרוכש. בתשלומים הנעשים באמצעות האינטרנט, הרוכש ימסור את פרטי כרטיס האשראי ישירות לחברת הסליקה, מבלי שיעברו דרך החברה בשום שלב של הרכישה. ברכישות באמצעות הטלפון הרוכש ימסור את פרטי כרטיס האשראי לנציג החברה, וזה יזינם ישירות לשרתי חברת הסליקה, מבלי לשמור את הפרטים בידי החברה. החברה משאירה לעצמה את הזכות להשתמש בפרטים שימסור הרוכש (למעט פרטי כרטיס אשראי) לצורך ניתוח מידע סטטיסטי. בכל מקרה כזה, הנתונים לא ייוחסו אישית למבצע הפעולה ולא יזהו אותו בדרך כלשהיא.

האתר יהא רשאי לשלוח למבצעי הפעולות דואר אלקטרוני ולפנות אליהם בכתב או בעל פה בכל מידע בדבר מבצעים של החברה, חידושים באתר פרסומות מגופים מסחריים נבחרים וכיו"ב, אלא אם יודיע הרוכש בהודעה לתיבת הדואר האלקטרוני של החברה כי אינו מעוניין בכך.

בעלות, שמירה על זכויות, קניין רוחני, דין ושיפוט:

אתר זה מוגן תחת הדין הישראלי והדין הבינלאומי ובכלל זה זכויות יוצרים וסימני מסחר.

אתר www.iamadesignstudio.com מכיל חומרים שונים, המוגנים ע"י זכויות יוצרים, סימני מסחר, זכויות קניין אחרות, לרבות תוכן, תמונות, גרפיקה, מוסיקה, וידאו וקול, אשר חלקם בבעלות החברה וחלקם בבעלות צדדים שלישיים. רוכש ו/או גולש ו/או כל צד ג' המבצע פעולות בו אינו רשאי לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר, ו/או את תוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי, למעט המטרה, שלשמה נוצר האתר.

שם החברה: איי אם איי, שם המוצר: ג'וי- JOY- Journey Over Year, וכן שם המתחם (Domain Name) וסימני המסחר (בין אם נרשמו או לא) הם כולם רכושה של חברת איי אם איי בלבד. אין לעשות בהם שימוש בלא קבלת הסכמתה בכתב ומראש.

החברה מתירה למשתמש "להוריד" (Download) נתונים למחשבו האישי לצורך שימוש אישי בלבד שאינו מסחרי, היתר זה כמו גם כל פעולה חוקית אחרת באתר, אין בהם כדי להקנות למשתמש זכות קניינית כלשהי במידע האמור בפרט ובאתר ובתוכנו של האתר בכלל.

המשמש מתחייב שלא "להעלות" (Upload) כל מידע מכל סוג ומין שהוא, המפר את זכויות היוצרים, סימני המסחר ו/או כל זכות קניינית אחרת ו/או חומר פורנוגראפי ו/או חומר שיש בו חשש ללשון הרע וכו'. העלה המשתמש מידע ו/או חומר כאמור לעיל, מתחייב הוא לשפות את החברה ו/או מי מטעמה ו/או את מפעילי האתר בגין כל נזק ו/או הוצאה (לרבות שכ"ט עו"ד והוצאות משפט), שייגרמו להם כתוצאה מהתנהגותו הבלתי ראויה של המשתמש, הנזכרת לעיל.

החברה תהא רשאית לסגור את האתר, לבטל שירותים או לצמצמם. כמו כן, תהא החברה ראשית לשנות את תקנון האתר מעת לעת.

כל מחלוקת ו/או כל סכסוך ו/או שאלה משפטית הקשורה באתר הנוגעת לרכישה או כל פעילות אחרת באתר האינטרנט, תתברר בישראל בבתי המשפט בתל-אביב בלבד.

קישוריות ("לינקים") לאתרים חיצוניים ו"עוגיות" (Cookies):

האתר מכיל קישוריות "לינקים" לאתרים אחרים ברשת האינטרנט. החברה מספקת לינקים אלו לנוחות בלבד ואין היא נושאת באחריות למידע המופיע בהם או באתרים אחרים המקושרים אליהם, לתוקפם ולחוקיותם. אין לעשות שימוש בלינקים אלו.

מובהר בזאת כי תכנים המוצגים באתרים של צדדים שלישיים, אינם בבעלות של החברה, אינם מופעלים על ידה, אינם באחריותה, והנם באחריותם הבלעדית של אותם צדדים שלישיים.

אתר זה משתמש ב"עוגיות" (Cookies) לצורך תפעולו השותף, וכן על מנת לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, אימות פרטים, אבטחת מידע וכדומה. אישור על תקנון זה מהווה הסכמתך לשימוש ב"עוגיות".

הגבלת שימוש ואחריות:

החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שעלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי הולם או שגוי במוצרים, וכן כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה - תהא עילת התביעה אשר תהא - לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת שומרת לעצמה חברת איי אם איי לבטל את ההזמנה.

על הגולש ו/או הרוכש חל איסור מוחלט לעשות באתר זה שימושים בלתי ראויים כגון הכנסת "וירוסים" וכדומה, וכמן כן חל אסור להציג ו/או לפרסם ו/או לשתול באתר זה ו/או באתרים המקושרים אליו מידע ו/או חומר בלתי חוקי, בלתי מוסרי, מאיים, גס, או שיש בו משום לשון הרע ו/או פגיעה כזו או אחרת בצד שלישי. כל העושה שימוש בלתי ראוי באתר מתחייב בפני החברה /או מי מטעמה לשפות ולפצות בגין כל תביעה ו/או נזק מכל מן וסוג שהוא אשר יגרם לחברה כולל הוצאות משפטיות.

החברה לא תישא בכל אחריות לנזק שעלול להיגרם לך לרבות עיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, כדוגמת שביתות, תקלות, עיכובים, אסונות טבע וככלל אירועים שיש בהן מן כוח עליון, תקלות במערכת המחשוב או כל פעולה אשר תפגע בהשלמת תהליך ההזמנה ו/או בקיום ועמידה בזמני האספקה. במקרים אלו וכדוגמתם תהיה החברה רשאית לסיים את התקשרותה מול הגולש ו/או הרוכש באופן מיידי, בהתאם לשקול דעתה הבלעדי, וללא הודעה מראש, ולבטל את חיובו של מזמין הרכישה.

שירות לקוחות:

שירות הלקוחות שלנו זמין בדואר האלקטרוני שכתובתו: journey.over.year@gmail.com

וכן בימים א'- ה' בין השעות 10:00-17:00 במספר הטלפון הנייד: 054-4430590 נשמח לסייע עבורכם בקליטת הזמנות, במענה לכל שאלה הערה והארה.

לאחר שקראתי את תנאי השימוש המפורטים לעיל הריני מצהיר בזאת כי הבנתי אותם ואני מסכים ומקבל אותם במלואם ולפיכך

הריני מתחייב בזאת לפעול במסגרת השימוש באתר אך ורק בהתאם לתנאי תקנון זה.

bottom of page